MTA:SA Küçük CJ Skin Script


 

MTA:SA Küçük CJ Skin Script, Sunucularınızda güzel, eğlenceli vakit geçirecek bir skin scripti.

Script Kurulum: Sitemizden indirdiğiniz Skin2.zip adlı scripti sunucunuzun resources klasörüne atıp, oyun içerisinden /refresh ve /start Skin2 yazmanız yeterlidir.

Skin ID: 2

Boyut: (100 KB)

Scripti İndir [Yandisk]


GTA V Franklin hikayesi


Franklin Clinton, Los Santos'ta (GTA V'nin oyun dünyası) yaşayan genç bir adamdır. Oyuna başladığımızda, Franklin, hayatını arabaları çalarak ve bunları satışa sunarak kazanan bir otomobil hırsızıdır. Ancak Franklin, bu hayattan sıkılmış ve daha iyi bir gelecek arayışı içindedir.

Franklin'in hikayesi, Michael De Santa adında bir diğer ana karakterle tanışmasıyla birlikte değişir. Michael, eski bir banka soyguncusudur ve şahsi sorunları nedeniyle tanık koruma programına alınmıştır. İkili arasında bir dostluk gelişir ve Franklin, Michael'ın mentorluğunu kabul eder.

Franklin ve Michael, kentin yer altı dünyasında yer alan çeşitli suçlara karışırlar. Birlikte soygunlar yaparlar, diğer suçlularla işbirliği yaparlar ve Los Santos'un yer altı suç dünyasındaki etkilerini genişletirler. Franklin, bu süreçte kariyerinde yükselir ve daha karmaşık ve büyük soygunlar yapma fırsatı bulur.

Franklin'in hikayesi, aynı zamanda diğer bir karakter olan Trevor Phillips ile de kesişir. Trevor, yarı deli bir suçlu ve eski bir arkadaşıdır. Franklin ve Trevor, bazen işbirliği yaparlar, ancak çoğu zaman çatışır ve farklı hedefleri olan karakterlerdir.

Franklin, kendi hikayesinde çeşitli kişisel meydan okumalarla karşılaşır. Ailesi ve arkadaşları arasında denge sağlamak, suç dünyasının tehlikelerinden kaçınmak ve kendi değerlerini korumak gibi zorluklarla yüzleşir. Oyunda seçimler yapabilme özelliği olduğu için, Franklin'in kendi hikayesini şekillendirmek için farklı kararlar alabilirsiniz.

GTA V'de Franklin, oyunculara Los Santos'un yer altı dünyasını keşfetme ve kendi suçlu yolculuklarını yaşama fırsatı sunan önemli bir karakterdir. Oyun boyunca onunla birlikte heyecan dolu maceralara atılabilir ve hikayesini daha derinlemesine keşfedebilirsiniz.skin
Гость, Yorum Yazın
İsim:*
E-Posta:


Bizi Facebook'da Bulun
Bilgi

Mtasa.org

Gizlilik Politikası.

Oku