MTA:SA Motorcu Skin Script


 

MTA:SA Motorcu Skin Script, Roleplay sunucularınızda oyuncularınızın keyif alacağı bir motorcu skin scripti sizlerle.

Script Kurulumu: Sitemizden indirdiğiniz Skin35.zip adlı scripti, sunucunuzun resources klasörüne atıp, oyun içerisinden /refresh ve /start Skin35 yazarak başlatabilrisiniz.

Skin ID: 35

Scripti İndir [Yandisk]


GTA IV Genel Hikayesi

Grand Theft Auto IV (GTA IV), 2008 yılında Rockstar Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir aksiyon-macera oyunudur. Oyun, Liberty City adlı kurgusal bir şehirde geçmektedir. Ana karakterimiz Niko Bellic'tir, bir Sırp askeriyeden emekli olmuş bir adamdır. Niko, Amerika'ya gelerek Amerikan Rüyası'nı yaşamak umuduyla kuzeni Roman'ın yanına taşınır.

Niko, Liberty City'ye vardığında Roman'ın durumunun beklediğinden kötü olduğunu keşfeder. Roman, hala hayal ettiği zenginlik ve lüks yaşamı yaşayamamıştır. Niko, Roman'a destek olmak ve ona yardım etmek için şehirdeki suç dünyasına adım atar.

Oyun ilerledikçe, Niko çeşitli suçlular, mafya liderleri ve diğer şehir sakinleriyle etkileşime girer. Niko'nun hikayesi, intikam arayışı ve aynı zamanda geçmişiyle yüzleşmesi etrafında şekillenir. Niko'nun Sırbistan'daki savaş deneyimleri, onu çatışma ve şiddetle dolu bir dünyada hayatta kalmak için yeteneklerini kullanmaya zorlar.

Niko, Roman'ın borçlarından kurtulmak, düşmanlarını alt etmek ve kendi adaletini sağlamak için çeşitli suçlara karışır. Oyunun ilerleyen bölümlerinde, Niko çeşitli görevleri yerine getirirken şehirdeki suç örgütlerine ve mafya babalarına meydan okur. Aynı zamanda Liberty City'nin yeraltı dünyasında önemli kişilerle ilişkiler kurar ve bazılarıyla ittifak yapar.

GTA IV, hikaye boyunca çeşitli karakterlerin, ihanetlerin ve ters köşelerin olduğu karmaşık bir dünyada geçer. Oyunda, oyuncuların seçimleri ve eylemleri hikayenin gidişatını etkileyebilir. Niko'nun geçmişi ve hayatta kalma mücadelesi, oyuncuları etkileyici bir hikaye ve heyecan dolu aksiyon sahneleriyle sürükler.

GTA IV, övgüyle karşılanan derin hikayesi, açık dünya keşfi ve etkileyici karakterleriyle dikkat çekmiştir. Oyun, oyunculara suç dünyasına dalış yapma ve özgürce şehri keşfetme imkanı sunar.Гость, Yorum Yazın
İsim:*
E-Posta:


Bizi Facebook'da Bulun
Bilgi

Mtasa.org

Gizlilik Politikası.

Oku