MTA:SA MB Loader Script


MTA:SA MB Loader Script 

MTA:SA MB Loader Script, Güzel şık bir loader scripti sizlerle. Hemen indirip sunucunuza yükleyin.

Script Kurulumu: Sitemizden indirdiğiniz scripti, sunucunuzun resources klasörüne atıp, oyun içerisinden /refresh ve /start komutları ile başlatabilrisiniz. İyi kullanımlar.

Dosya Boyut: 2.56 MBGta San Andreas'ın İlk Görevi!


GTA San Andreas'ın ilk görevi "Big Smoke" adını taşıyor. İşte görevin ayrıntıları:

Görevin başında ana karakterimiz Carl "CJ" Johnson, Los Santos adlı şehre geri döner. CJ, annesinin ölümünün ardından yıllar geçirdiği Liberty City'den geri gelir. Havaalanına ulaşırken birkaç anlatıcı ara sahnesi gösterilir ve CJ, çocukluk arkadaşı olan Big Smoke ile buluşmayı planlar.

Oyun başladığında CJ, Los Santos'un banliyölerinde, Grove Street Families (GSF) çetesinin üyesi olan Sweet adında bir kardeşiyle buluşur. Sweet, CJ'yi eve davet eder ve CJ, kendisini GSF'ye yeniden katılmaya ikna eder. Sweet, çeteleri kontrol eden diğer gruplar olan Ballas çetesinin Grove Street'e baskın düzenlediğini söyler.

Daha sonra CJ, Big Smoke'un evine doğru gider. Yolda, CJ'e oyunun bazı temel oynanış mekanikleri öğretilir, örneğin yürümek, koşmak, zıplamak ve araç kullanmak gibi. Big Smoke'un evine ulaştığında, çatışma bölgesine yaklaşmaktadırlar ve Big Smoke, CJ'e Ballas üyelerine ateş açmalarını ve onları etkisiz hale getirmelerini söyler.

CJ ve Big Smoke, Ballas çetesi üyeleriyle çatışmaya girerler. Oyuncu, CJ'yi kontrol ederek düşmanları öldürmeli ve evin etrafında dolaşan arabaları yok etmelidir. Çatışma sonunda Big Smoke, CJ'ye Sweet'i kurtarmak için hastaneye gitmeleri gerektiğini söyler ve görev tamamlanır.

Bu şekilde, CJ'nin Los Santos'ta geçen serüveni başlamış olur. İlk görev, oyuncuya oyunun temel oynanışını tanıtır ve hikayeyi ilerletir.panel
Гость, Yorum Yazın
İsim:*
E-Posta:


Bizi Facebook'da Bulun
Bilgi

Mtasa.org

Gizlilik Politikası.

Oku