MTA:SA Şık HUD Script


 

MTA:SA Şık HUD Script, Basit ve şık görünümlü HUD script ile karşınızdayım. Sağlık, para ve açlık barları olan bu hud scriptini hemen indirebilirsiniz.

Script Kurulumu: Sitemizden indirdiğiniz c4pkin_hud.zip adlı scripti, sunucunuzun resources klasörüne atıp, oyun içerisinden /refresh ve /start c4pkin_hud komutunu kullanarak başlatabilirsiniz.

Boyut: (1.07 MB)


GTA San Andreas'ın Üçüncü Görevi

GTA San Andreas oyununun üçüncü görevi "Sweet & Kendl" adıyla bilinir. Bu görevde ana karakterimiz Carl "CJ" Johnson, Sweet (Carl'ın erkek kardeşi) ve Kendl (Carl'ın kız kardeşi) ile birlikte bir dizi görevi yerine getirir.

Görev, CJ'nin Los Santos adlı şehre geri dönmesinin ardından başlar. Sweet, CJ'ye Grove Street Families çetesinin eski günlerine dönmesi gerektiğini söyler. İlk olarak, CJ eve gider ve orada Kendl'i bulur. Kendl, CJ'ye babalarının cenaze törenine katılmak için hazırlanmaları gerektiğini söyler.

Bir sonraki adımda, CJ ve Sweet babalarının cenaze törenine katılmak üzere Grove Street'e giderler. Burada, Ballas çetesinden gelen saldırıya karşı mücadele etmeleri gerekecektir. CJ ve Sweet, Ballas üyelerini etkisiz hale getirir ve Grove Street'i geri alır.

Daha sonra, Sweet ve CJ, Ryder ve Big Smoke adlı diğer çete üyeleriyle bir araya gelir. CJ, Big Smoke'un bir araba satın alması gerektiğini öğrenir ve ona yardım etmek için Ryder ile birlikte hareket eder. Araba satın alımı sırasında, CJ ve Ryder, arabayı almaya çalışan bir hırsız çetesiyle karşılaşırlar ve onları durdururlar.

Görevin sonunda, CJ ve Ryder, Big Smoke'a arabayı teslim ederler ve görev tamamlanır. Bu görevin tamamlanması, CJ'nin Grove Street Families çetesine geri dönmesi ve çetenin eski günlerine dönme yolundaki ilerlemesini temsil eder.

Bu şekilde, GTA San Andreas oyununun üçüncü görevi olan "Sweet & Kendl" tamamlanmış olur.hud
Гость, Yorum Yazın
İsim:*
E-Posta:


Bizi Facebook'da Bulun
Bilgi

Mtasa.org

Gizlilik Politikası.

Oku