MTA:SA Fivem Random Skin Scripti


 

MTA:SA Fivem Random Skin Scripti, Mta sunucunuza Fivem havası katacak bir script. Fivem randon script sizlerle.

Script Kurulumu: Sitemizden indirdiğiniz Skin30.zip adlı scripti, sunucunuzun resources klasörüne atıp, oyun içerisinden /refresh ve /start Skin30 yazmanız yeterlidir.

Skin ID: 30

Boyut: (1.76 MB)

Scripti İndir [Yandisk]


Grand Theft Auto: San Andreas hakkında bilinen gerçekler


Giriş: Grand Theft Auto: San Andreas, Rockstar Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan, aksiyon-macera türünde popüler bir video oyunudur. Oyun, 2004 yılında PlayStation 2, Xbox ve PC platformları için piyasaya sürülmüştür. GTA serisinin altıncı ana oyunu olan San Andreas, büyük bir açık dünya ortamında geçer ve büyük beğeni toplamıştır.

Oyunun Konusu: San Andreas, ana karakter olan Carl "CJ" Johnson'ın hikayesini anlatır. CJ, 1992 yılında Los Santos adlı kurgusal bir şehre geri döner ve ailesinin trajik bir olay sonucunda dağılmasını önlemek için mücadele eder. Oyuncular, CJ'yi şehirdeki suç dünyasında yükselmeye ve kontrolü ele geçirmeye çalışırken takip eder.

Oynanış ve Özellikler: San Andreas, açık dünya tabanlı bir oyun olarak tasarlanmıştır. Oyuncular, görevleri tamamlamak, serbestçe dolaşmak, araç sürmek, çatışmalara girmek ve şehirdeki etkinliklere katılmak gibi birçok farklı aktiviteyi gerçekleştirebilirler. Oyunda çeşitli silahlar, araçlar ve karakter özelleştirme seçenekleri bulunur.

Harita ve Şehirler: San Andreas, kurgusal bir Amerika şehri olan "San Andreas" adlı bir eyalette geçer. Oyunda üç büyük şehir bulunur: Los Santos (Los Angeles), San Fierro (San Francisco) ve Las Venturas (Las Vegas). Her şehir kendine özgü yapıları, semtleri ve etkinlikleriyle birbirinden farklı bir deneyim sunar.

Seslendirme ve Müzik: Oyunda, oyuncuların karşılaştığı birçok karakter profesyonel oyuncular tarafından seslendirilmiştir. Carl Johnson karakterini, rapçi Young Maylay seslendirmiştir. Ayrıca oyunun müzikleri, 1990'ların hip-hop, rock ve pop müziğini yansıtan bir soundtrack'e sahiptir. Müzikler arasında Guns N' Roses, 2Pac, Dr. Dre, Snoop Dogg, Rage Against the Machine gibi ünlü sanatçıların parçaları yer almaktadır.

Tartışmalar ve Başarılar: GTA: San Andreas, yayınlandığı dönemde büyük bir başarı elde etmiştir. Oyuncularskin
Гость, Yorum Yazın
İsim:*
E-Posta:


Bizi Facebook'da Bulun
Bilgi

Mtasa.org

Gizlilik Politikası.

Oku