MTA:SA Silah Craft Sistemi


 

MTA:SA Silah Craft Sistemi, Sunucunuza canlılık katacak olan bu silah craft sistemi ile kendiniz silah üretebilirsiniz. Hemen indirip sunucunuza kurun.

Script Kurulum: Sitemizden indirdiğiniz scripti, sunucunuzun resources klasörüne atıp, oyun içerisinden /refresh ve /start scriptismi komutlarını kullanarak başlatabilirsiniz.

Boyut: (777 KB)


Gta San Andreas'ın 2. Görevi!


GTA San Andreas oyununda ikinci görev "Big Smoke" olarak adlandırılır. İşte bu görevin ayrıntıları:

  1. Görevin başlangıcı: Görev Sweet Johnson'ın evinde başlar. Sweet, kendisine ait olan Gang 4 Life mağazasının yakıldığını ve düşman ganglerin bölgeye saldırdığını öğrenir. CJ (Carl Johnson) ve Ryder ile birlikte hemen olay yerine gitmeleri gerektiğini söyler.

  2. Mağazaya ulaşmak: Arabanıza binin ve GPS'yi takip ederek Gang 4 Life mağazasına ulaşın. Bu süreçte arabanızı kullanarak mağazaya ulaşmanız gerekiyor. Yolda düşman gang üyeleri ve polisler olabilir, bu yüzden dikkatli olun.

  3. Mağazada düşmanlarla savaşmak: Mağazaya vardığınızda, düşman gang üyeleriyle karşılaşacaksınız. Onlara karşı savaşarak mağazayı koruyun. Dikkatli olun, çünkü düşmanlar sizi öldürmeye çalışacak.

  4. İtfaiye arabasını bulmak: Daha sonra, mağazayı ateşe verenlere karşı intikam almak için bir itfaiye aracını kullanmanız gerekiyor. İtfaiye arabasını bulmak için GPS'yi takip edin. Arabayı çalmanız gerekebilir.

  5. İtfaiye arabasıyla düşmanları kovalamak: İtfaiye arabasıyla düşmanlarınızın kaçtığı yöne doğru hızla ilerleyin. Onları takip ederken itfaiye su püskürtme hortumu ile onları etkisiz hale getirmeye çalışın.

  6. Düşmanları yok etmek: İtfaiye arabasıyla düşmanların araçlarını ve üyelerini yok etmeye çalışın. Arabalarını vurarak veya onları sıkıştırarak onları durdurun. Düşmanları etkisiz hale getirdikçe puanlar kazanırsınız.

  7. Görev tamamlama: Görevi başarıyla tamamlamak için tüm düşmanları etkisiz hale getirin. Görev tamamlandığında, CJ ve diğer karakterler ayrıntıları konuşmak için bir araya gelecekler ve hikayenin devamı için yeni bir görevin kilidini açacaklar.

İşte GTA San Andreas'ın ikinci görevi olan "Big Smoke"un ayrıntıları. Keyifli oyunlar!panel
Yorumlar 1
Selim 05.06.2023

Çok güzel script

Гость, Yorum Yazın
İsim:*
E-Posta:


Bizi Facebook'da Bulun
Bilgi

Mtasa.org

Gizlilik Politikası.

Oku